Nemokamas pristatymas ir mėginėliai perkant už 30 EUR ir daugiau

Taisyklės ir sąlygos

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1 Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų (pirkėjo) ir prettybox.lt (pardavėjo) laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Apmokėti“.

2. PIRKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

2.1 Pirkėjas, naudodamasis e – parduotuvės prettybox.lt paslaugomis, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalo jų laikytis.
2.2 Pirkėjas e – parduotuvės prettybox.lt užsakymo registracijos formoje privalo pateikti išsamius ir teisingus duomenis.
2.3 Pirkėjas atsako už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e – parduotuve prettybox.lt.

3. PARDAVĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

3.1 Jeigu registracijos metu ar vėliau pirkėjas pateikia melagingus, netikslius, klaidinančius ar ne visus prašomus pateikti duomenys, arba pirkėjas nesilaiko kitų įsipareigojimų, numatytų šiose taisyklėse, prettybox.lt turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti pirkėjo duomenis arba apriboti pirkėjo teisę naudotis e – parduotuvės prettybox.lt teikiamomis paslaugomis.
3.2 Prettybox.lt pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti pirkėjo registraciją ir naudojimosi e – parduotuvės prettybox.lt paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad pirkėjas užsiima neleistina veikla ar kitaip bando pakenkti prettybox.lt darbui arba stabiliam veikimui.

4. ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

4.1 Už prekes pirkėjas gali atsiskaityti:
4.1.1 Naudojant AB Swedbank, AB SEB, AB Luminor,  AB Citadele, AB Šiaulių bankas ir UAB Medicinos bankas internetinės bankininkystės sistemas, Paypal sistemą ir mobiliają piniginę MoQ.
4.1.2 Pirkėjas bus nukreiptas į bankinio pavedimo langą per saugių mokėjimų sistemą opay.lt.
4.2 Po sėkmingo apmokėjimo pirkėjas į nurodytą el. pašto adresą gauna užsakymo patvirtinimą bei užsakymo numerį.

5. PREKIŲ PRISTATYMAS

5.1 Kai priėmus užsakymą prekės paruošiamos, prettybox.lt įsipareigoja pirkėjo užsakytas prekes išsiųsti registruotu paštu, naudojantis AB Lietuvos Paštas paslaugomis.
5.2 Prekės išsiunčiamos ne vėliau kaip per 96 valandas (4 dienas), įskaitant savaitgalius.
5.3 Pristatymo kaina Lietuvoje (išskyrus Neringos regioną) priklauso nuo siuntos svorio, ji yra apskaičiuojama automatiškai atsiskaitymo puslapyje. Pristatymo kainos intervalas 0.90 – 2.50 EUR.
5.4 Pristatymo kaina į užsienį ir į Neringos regioną apskaičiuojama pagal AB Lietuvos Paštas kainoraštį.

6. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

6.1 Klientas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo atsisakyti prekės įsigytos iš e – parduotuvės prettybox.lt.
6.2 Prekės grąžinimo sąlygos:
6.2.1 Grąžinamos prekės pakuotė neturi būti pažeista, praradusi prekinę išvaizdą, pradėta naudoti ar bandyta naudoti.
6.2.2 Klientas, norintis grąžinti prekę, susisiekia su pardavėju el. paštu ir informuoja apie grąžinimo priežastį.
6.2.3 Klientas apmoka grąžinimo / siuntimo išlaidas.
6.3 Po prekės gavimo e – parduotuvė prettybox.lt įsipareigoja grąžinti pinigus į pirkėjo banko sąskaitą per 10 darbo dienų.

7. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

7.1 Prettybox.lt pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias taisykles ir kitus su taisyklėmis susijusius dokumentus. Papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami e – parduotuvės sistemoje.
7.2 Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Uždaryti

PrettyBox.lt

Kosmetikos prekių ir grožio dėžučių parduotuvė

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Pirkinių krepšelis yra tuščias Pirkinių krepšelis tuščias

PrettyBox.lt

Kosmetikos prekių ir grožio dėžučių parduotuvėValiuta